Animacje dla dzieci na sektorze rodzinnym LEGIA

Komitet na rzecz Dzieci w Polsce KONARD od 2014 prowadzi animacje dla najmłodszych kibiców podczas meczów rozgrywanych na stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego. Zajęcia prowadzone są przez animatorów na Sektorze Rodzinnym. W zabawach bierze udział ok. 200 dzieci w wieku 3-15 lat.

Podczas każdego meczu czeka na najmłodszych moc atrakcji. ‘Aby zapewnić dobrą zabawę wszystkim uczestnikom, zawsze skrupulatnie planujemy animacje’ – mówi Kasia jedna z animatorek. Dzieci mają zagwarantowaną doskonałą zabawę. ‘Bardzo lubię przychodzić na Legię, bo zawsze mogę się pobawić w strefie dla dzieci’ – wrażenia Kuby, który regularnie przychodzi z Rodzicami na mecze. ‘Szczerze przyznam ze jestem pod dużym wrażeniem organizacji animacji’ – mówi mama młodego kibica.

Dzieci zagwarantowaną mają doskonałą zabawę! Najmłodsi mogą zagrać w piłkę na małym boisku, wziąć udział w konkursach piłkarskich, pomalować buzie, pobawić się z animatorami, spotkać wielka bajkową maskotkę i zrobić sobie z nią zdjęcie. Do strefy zabaw chętnie zaglądają Rodzice, którzy także biorą udział w malowaniu buziek i wspólnej zabawie z Dziećmi.