Imprezy Sportowe

Komitet na rzecz Dzieci w Polsce KONARD stale współpracuje ze Związkami oraz Klubami Sportowymi na różnym szczeblu. Wspólne działania owocują organizacją wielu Imprez i Turniejów Sportowych – charytatywnych jak i dedykowanych dla Najmłodszych Sportowców w celu krzewienia aktywnej rozrywki w duchu zdrowej rywalizacji.

V edycji turnieju Tadex Cup oraz XII Memoriał im. Jana Basińskiego

Komitet na Rzecz Dzieci w Polsce KONARD zorganizował wraz z RKS Raków Częstochowa V edycji turnieju Tadex Cup oraz XII Memoriałem im. Jana Basińskiego. Jan Basiński był znany ze swojej ambicji i wysokich wymagań wobec siebie i swoich zawodników. Był także bardzo oddany pracy, a jego podejście trenerskie skupiało się na wychowywaniu młodych talentów.
W sezonie 2023/2024 Tadex Cup wlicza się do cyklu prestiżowych turniejów Pro-Turnieje.pl. W rozgrywkach dla dziesięciolatków wzięło udział 12 zespołów z Polski i Czech podzielonych na dwie grupy.
Młodzi zawodnicy rywalizowali w piłce nożnej siedmioosobowej, równocześnie na trzech boiskach.

Podziękowanie od RKS Raków Częstochowa

Charytatywne Turnieje z Polo Club Żurawno

Komitet na Rzecz Dzieci w Polsce KONARD we współpracy z Polo Club Żurawno zorganizował 3 charytatywne turnieje polo, które odbyły się:
•    10 września 2022 roku
•    16 lipca 2023 roku (turniej wyjazdowy)
•    16 września 2023 roku

Komitet KONARD był fundatorem koszulek dla zawodników oraz nagród. W ramach ciągłej współpracy planujemy kolejne imprezy w nadchodzącym sezonie.

Należy w tym miejscu dodatkowo wspomnieć, że Komitet na Rzecz Dzieci w Polsce KONARD organizował i dofinansowywał w 2023 roku szkolenia z jazdy konnej prowadzone przez Szkołę Jazdy Konnej GALOPAGOS w Chrzanowie. Komitet zapewniał dzieciom i Stypendystom KONARD udział w szkoleniach z jazdy konnej w formie sponsoringu klubu sportowego.

Podziękowanie od Polo Club Żurawno